Lexnova
Služby

Právo a legislativa

Nabídka služeb

Zabýváme se širokým portfoliem služeb, kterým pokrýváme poptávku klientů po srozumitelném řešení právních a legislativních případů.
„Dělejme třeba nejnepatrnější věc na světě, ale dělejme ji nejlépe.“
Tomáš Baťa
Kariéra a zaměstnání

Compliance

Vytváříme klientům komplexní programy dodržování předpisů a řešíme i jejich celkové nastavení.

Pomáháme tak firmám a organizacím minimalizovat dopady regulačních opatření nebo sankcí a vyhnout se škodám na reputaci. Každý Compliance program, který skládáme, zaštiťuje náš tým zkušených odborníků. Díky tomu klientům vždy předáváme řešení dokonale v souladu s potřebami konkrétní firmy či organizace.

Legislativa

Specializujeme se na tzv. „Nové právo,” respektive právní řád, který se postupně přizpůsobuje modernímu pojetí každodenního života.

Pečlivě proto hlídáme změny v legislativě, které přichází v rámci nových nařízení a identifikujeme povinnosti, které z nich vyplývají. Po dohodě s klientem okamžitě doplníme nebo upravíme prvky postižené změnami, aby v žádném případě nedošlo k postihu ze strany úřadů a jiných subjektů.

Legislativa - Nové právo
Město

Veřejné zakázky

Nabízíme komplexní služby pro účast na veřejných zakázkách.

Pomáháme s celým procesem přípravy, ale také s podáním nabídky. Klientům předkládáme srozumitelný přehled práv a povinností, díky kterému se v celé věci lépe orientují a získávají užitečný nadhled. Samozřejmě během celého procesu veřejné zakázky poskytujeme právní ochranu například, dojde-li ke sporům s dodavateli nebo zadavateli.

Právní zastoupení

S týmem zkušených právníků aktivně hájíme zájmy klientů v několika oblastech práva.

Především se pohybujeme v otázkách práva obchodního, pracovního, finančního a práva v oblasti informačních technologií. Pomáháme také s problematikou účetnictví a daní. Našim cílem je nabídnout takovou kvalitu služeb, aby naši klienti mohli s klidnou hlavou následovat své cíle. Kdykoli jsme připraveni zastupovat klienty před soudy a jinými orgány státní správy.

Nenašli jste službu, kterou hledáte?
Vyzkoušejte nabídku služeb v jiném z našich oborů:

Informační technologie

Vesmír - propojení informačních technologií
crosschevron-downarrow-right