Lexnova
Služby

Informační technologie

Nabídka služeb

Zabýváme se širokým portfoliem služeb, kterým pokrýváme poptávku klientů po srozumitelném technologickém řešení. Vždy se soustředíme na požadavky managementu a potřeby daného byznysu.
„Dělejme třeba nejnepatrnější věc na světě, ale dělejme ji nejlépe.“
Tomáš Baťa

Digitalizace firemních procesů

Digitalizaci chápeme jako klíčový prvek pro efektivní a úspěšnou funkci každé společnosti.

Nabízíme proto klientům komplexní řešení, které staví zejména na implementaci moderních technologií. V tomto smyslu se zaměřujeme především na automatizaci rutinních úkolů a snížení nákladů. Obojí má v konečném stavu za následek zvýšení produktivity firmy nebo společnosti, což našim klientům znatelně pomáhá růst.

Firmy a podnikatelé

Outsourcing a správa koncových zařízení

Zajišťujeme správu koncových zařízení v soukromém i ve veřejném sektoru.

Našim klientům dle individuálních potřeb zajišťujeme servis desk spravujeme sítě, servery, aplikace i další technologie. Vždy dbáme na vysokou kvalitu služeb a efektivní komunikaci, čímž zajišťujeme klientům flexibilitu. V konečném důsledku šetříme firmám a společnostem čas i peníze vynaložené za nábor a školení IT specialistů.

Kybernetická bezpečnost

V oblasti IT bezpečnosti se věnujeme především prevenci kybernetických útoků.

Zařizujeme ale také řešení škod a obnovení funkce systémů. Našim cílem je zabezpečit citlivá data klientů, aby mohli pokračovat s klidnou hlavou ve svých činnostech. Pracujeme výhradně podle aktuálních standardů ISO. Součástí našich služeb je také celková revize bezpečnosti prvků na základě otestování uživatelů a testů zranitelnosti a odolnosti, včetně penetračních testů.

Vývoj softwaru a aplikací

Vývoj softwaru a aplikací

Specializujeme se na vývoj aplikací a softwaru, které obohacují nebo případně nahrazují stávající řešení klientů.

Cílem našich vývojářských snah je zejména lépe a efektivněji řešit různé potřeby firem a společností. Pracujeme v blízkém kontaktu s klientem, abychom vždy naplnili specifické požadavky. Zajišťujeme komplexní služby a to včetně podpory od návrhu až po finální implementaci hotového produktu.

Rozvoj cloudových řešení

Cloudová řešení se stala trendem posledních let zejména díky produktivitě, kterou přináší firmám a organizacím.

Jejich důležitost si uvědomujeme a nabízíme celou paletu služeb, které našim klientů, řeší celou problematiku od A do Z. Provádíme například migrace stávajících systémů do cloudu a zařizujeme správu a podporu nejrůznějších cloudových aplikací.

Nenašli jste službu, kterou hledáte?
Vyzkoušejte nabídku služeb v jiném z našich oborů:
crosschevron-downarrow-right