Lexnova
Služby

Advisory

Nabídka služeb

Zabýváme se širokým portfoliem služeb, kterým pokrýváme poptávku klientů po srozumitelném řešení v oblasti advisory.

„Dělejme třeba nejnepatrnější věc na světě, ale dělejme ji nejlépe.“
Tomáš Baťa

Management Consulting

Pomáháme společnostem a organizacím procházet často komplikovanými vývojovými fázemi bezpečně a s nadhledem.

Aplikujeme naše bohaté zkušenosti v oboru a srozumitelně krok po kroku provádíme management i nejnáročnějšími situacemi. Věnujeme pozornost efektivitě řízení společností, snižování nákladů, případně pomáháme zavádět postupy vedoucí k motivovanému a výkonnému týmu zaměstnanců.

Audit hospodaření
Dotační poradenství

Dotační poradenství

Nabízíme pečlivé dotační poradenství, které zajišťuje našim klientům úspěšné získání prostředků z nejrůznějších dotačních programů včetně programů EU.

Zabýváme se důkladnou analýzou možností a podmínek získání dotace. Následně bok po boku s klientem připravujeme a podáváme žádost samotnou.

Optimalizace obchodního výkonu firmy

Zabýváme se ekonomickým rozborem firem a organizací, abychom podpořili úspěšný rozvoj a zlepšení finanční situace našich klientů.

Věnujeme komplexním službám v oblasti optimalizace obchodního výkonu, od detailní analýzy současného stavu až po implementaci navržených opatření. Klientům zajišťujeme zlepšení hospodářských výsledků, ale také zvyšujeme jejich konkurenceschopnost na daném trhu.

Optimalizace výkonu firmy
Optimalizace výkonu firmy

Optimalizace výkonu firmy

S týmem zkušených manažerů se detailně věnujeme stylu řízení firem a organizací našich klientů.

Provádíme analýzy současného stavu a výkonu společnosti obecně, abychom získali podstatné údaje k navržení a implementaci efektivních opatření. Věříme, že zajímavé nápady našich klientů můžeme posunou o kus dál, poradíme-li, jak řešit každodenní rutinu efektivněji.

Analýza a audit hospodaření

Pomáháme firmám a organizacím získat jasný obraz o finanční situaci. Posuzujeme účetní a finanční informace a zajišťujeme jejich správnost v souladu s platnými zákony a předpisy.

Jsme schopni efektivně zpracovávat finanční výkazy a identifikovat slabá místa. Následně navrhujeme opatření, která uzdravují finanční situace našich klientů. Nabízíme kompletní balíček služeb, který vede k bezpečnému hospodaření firem a organizací, díky organizovanému auditornímu procesu. Začínáme shromážděním a analýzou účetních záznamů a končíme zpracováním závěrečné zprávy, kterou probereme do detailů s klientem.

Audit hospodaření
Nenašli jste službu, kterou hledáte?
Vyzkoušejte nabídku služeb v jiném z našich oborů:

Informační technologie

Vesmír - propojení informačních technologií

Právo a legislativa

Právní schůzka v kanceláři
crosschevron-downarrow-right